Tamburin RHYTHM TECH

Tamburin RHYTHM TECH
Tamburin RHYTHM TECH
Tamburin RHYTHM TECH
Tamburin RHYTHM TECH

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAMBURIN, Rhythm Tech, röd, dubbelradig halvmånformad med 16 nickelbleckpar, längd 28 cm
PROVENIENS: Studio Änggården
HISTORIK: Använd vid studioinspelning av följande låtar
Håkan Hellström: "Det är så jag säger det" (Albumet), "Känn ingen sorg för mig GBG", "Klubbland", "Det kommer aldrig va över för mig" (Album), "River en vacker dröm"
The Soundtrack of our lives: "Behind the music" (Albumet) , "Origin" (Albumet) Tapefly: "The lifting of the veil" (Albumet)
Ebbot Lundberg: "Så mycket bättre"(Albumet)
Caesars Palace: "Cherry Kicks" (Album)
Weeping willows: "Into the light" (Albumet)

Slitage

250545

2014-06-14