Mikrofon BLUE BABYBOTTLE

Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE
Mikrofon BLUE BABYBOTTLE

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

MIKROFON, Blue "Babybottle", omkring 2003, kondensatormikrofon, längd ca 22 cm
I orginialförpackning med trälåda samt mörkblå sammetspåse, Blue puffskydd medföljer.
PROVENIENS: Studio Änggården
HISTORIK: Använd vid studioinspelning av följande låtar
Håkan Hellström: "En midsommarnatts dröm", "Dom kommer kliva på dig", "Hurricane Gilbert", "Gårdakvarnar och skit", "13", "Klubbland", "Så länge du är med mig", "Precis som Romeo", "Augusti i helvetet", "Jag hatar att jag älskar dig", "Evert Taube", "Går vidare", "För en lång lång tid", "Saknade te havs", "Shelley", "River en vacker dröm", "Vid protesfabrikens stängsel", "Du är snart där", "Det kommer aldrig va över för mig", "Du kan gå din egen väg", "När lyktorna tänds", "Pistol", "Valborg", "Livets teater", "Fri till slut", "Street hustle", "Det tog så lång tid att bli ung"

Slitage, bucklor

250547

2014-06-14