Koppar med fat 1800-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOPPAR med fat, 2 st, porslin, 1800-tal, varav en märkt F, Fürstenberg, delvis polykromt målad dekor av blommor inom förgyllning, förgyllda kantränder, höjd med hänkel 9-9,5 cm
Nagg på fat, slitage, färgbortfall
250589
2014-06-03