Endre Nemes blandteknik
2014-06-03
250617
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NEMES, Endre (1909-1985): Totemfigurer, signerad och daterad Endre Nemes -65, blandteknik på papper, 41x33 cm
PROVENIENS: Docent Granberg