Koppar empire 1800-tal

Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal
Koppar empire 1800-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPAR med fat, 2 st, porslin, empire, 1800-tal, dekor av stadsmotiv respektive landskapsmotiv, delvis förgyllda, höjd 9-11 cm

Färgbortfall, smärre fotringsnagg på ena koppen

250618

2014-06-03