Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): Kustlandskap med martallar, signerad och daterad Arthur Bianchini, olja på duk, 58x52 cm
Smärre färgborfall
250639
2014-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här