J Ph. Hellberg marinmålning

J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning
J Ph. Hellberg marinmålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HELLBERG, John Philip (född 1893): Fartygsporträtt av clipperskeppet "Harbinger", signerad J. Ph. Hellberg, olja på duk, 37x45 cm

250649

2014-06-03