Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): (6) "Prestgatan", "Mjölnargården", "Lilla Riksbankshuset", "Gård vid Fjällgatan" samt Porträtt, signerade och daterade, etsningar, varierande mått
250656
2014-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här