Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARZT, Benno (född 1941): Komposition med fågel och blommor, signerad och daterad Benno Arzt -2010, akryl på duk, 100x120 cm
250659
2014-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här