Soffa Edsbyverken

Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken
Soffa Edsbyverken

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1950-tal, björk, brännmärkt edsbyverken, 160x80 cm

Slitage

250687

2014-06-03