Soppslev i silver S:t Petersburg 1700-talets slut

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOPPSLEV, silver, invändigt förgylld, S:t Petersburg, 1700-talets slut, ciselerad bladdekor, svärtat träskaft, längd ca 38 cm

Skaftet med skador

250688

2014-06-03