Soppslev i silver Frankrike 1700-talets slut

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOPPSLEV, silver, Frankrike, 1700-talets slut, graverad vapensköld, längd 38 cm, vikt ca 305 g

Smärre bucklor

250689

2014-06-03