Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARSKÅP, 1960/70-tal, fanerat i jakaranda, inredd med spegel och glashållare, utdragbar skiva, belysning, höjd 116,5, 82,5x42 cm, nyckel finns
Överdel med mindre repor
250693
2014-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här