Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BLOMGREN, Ester, Sydländsk villa, signerad och daterad -22, olja på pappannå, 34x50 cm
Zustandsbeschreibung
250696
2014-06-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner