Ester Blomberg oljemålning

Ester Blomberg oljemålning
Ester Blomberg oljemålning
Ester Blomberg oljemålning
Ester Blomberg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BLOMGREN, Ester, Sydländsk villa, signerad och daterad -22, olja på pappannå, 34x50 cm

Zustandsbeschreibung

250696

2014-06-04