Ernst Lindgren oljemålning
2014-06-04
250697
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LINDGREN, Ernst (1887-1948): Vinterlandskap, signerad och daterad 1942, olja på pannå, 70x84 cm