Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDGREN, Ernst (1887-1948): Vinterlandskap, signerad och daterad 1942, olja på pannå, 70x84 cm
250697
2014-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här