Stengods i harpälsglasyr av bl a Berndt Friberg
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsberg, höjd 18,5 cm, SKÅL, Kjell Bolinder, Höganäs, stengods, harpälsglasyr, signerad och daterad K. Bolinder 2004, höjd 3, diameter 8 cm
250721
2014-06-04