Stengods i harpälsglasyr av bl a Berndt Friberg

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAS, Berndt Friberg, Gustavsberg, stengods, harpälsglasyr, signerad Friberg Gustavsberg, höjd 18,5 cm, SKÅL, Kjell Bolinder, Höganäs, stengods, harpälsglasyr, signerad och daterad K. Bolinder 2004, höjd 3, diameter 8 cm

250721

2014-06-04