Kjuskrona 1900-tal Hagamodell

Kjuskrona 1900-tal Hagamodell
Kjuskrona 1900-tal Hagamodell
Kjuskrona 1900-tal Hagamodell
Kjuskrona 1900-tal Hagamodell

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, sk Hagamodell, 1900-talets första hälft, för 6 ljus, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 78 cm, elektrifierad

Blått glas med spricka

250728

2014-06-04