Fajansfat 1800-tal

Fajansfat 1800-tal
Fajansfat 1800-tal
Fajansfat 1800-tal
Fajansfat 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, majolika, 1800-talets slut, Italien, polykrom dekor av mytologisk scen, brättet med putti, 30x26 cm

Glasyrskador

250741

2014-06-05