Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, majolika, 1800-talets slut, Italien, polykrom dekor av mytologisk scen, brättet med putti, 30x26 cm
Glasyrskador
250741
2014-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här