Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKE, renässans, 15/1600-tal, troligen Flandern, mässing, höjd 21 cm
Skador, lagningar
250744
2014-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här