Ljusstake 1500-tal

Ljusstake 1500-tal
Ljusstake 1500-tal
Ljusstake 1500-tal
Ljusstake 1500-tal
Ljusstake 1500-tal
Ljusstake 1500-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

LJUSSTAKE, renässans, 15/1600-tal, troligen Flandern, mässing, höjd 21 cm

Skador, lagningar

250744

2014-06-05