Dörröverstycke 1700-tal

Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal
Dörröverstycke 1700-tal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, oidentifierad konstnär, 1700-tal, romantisk figurscen, olja på duk, 72x76 cm
Proveniens: Tidö slott

250753

2014-06-08