Schäslong Karl Johan

Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan
Schäslong Karl Johan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CANAPÉ på hjultrissor, 1800-tal, Karl Johan, mahogny, tigermönstrad klädsel, längd 190 cm

Senare klädsel, skador

250763

2014-06-04