Klubbat för:
6 600 SEK
6 000 SEK
SPELDOSA, 1800-tal, med rulle klockspel, lock med intarsia, invändigt glaslock, höjd 24, 59x28,5 cm
Ej helt funktionsduglig, slitage
250778
2014-06-04