Speldosa

Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa
Speldosa

Klubbat för:

6 600 SEK

6 000 SEK

SPELDOSA, 1800-tal, med rulle klockspel, lock med intarsia, invändigt glaslock, höjd 24, 59x28,5 cm

Ej helt funktionsduglig, slitage

250778

2014-06-04