Spiros Xenos oljemålning

Spiros Xenos oljemålning
Spiros Xenos oljemålning
Spiros Xenos oljemålning
Spiros Xenos oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

XENOS, Spiros (Grekland 1881-1953): Kustvy, signerad S. Xenos, olja på pannå, ca 44x52 cm

Spikmärken, duk uppklistrad på pannå,

250781

2014-06-04