David Engström akvarell

David Engström akvarell
David Engström akvarell
David Engström akvarell
David Engström akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGSTRÖM, David (samtida): Stadsgården-Katarinahissen, signerad David Engström, akvarell på papper, 25x38 cm

Veck i marginalen

250798

2014-06-04