Eva Löfdahl oljemålning

Eva Löfdahl oljemålning
Eva Löfdahl oljemålning
Eva Löfdahl oljemålning
Eva Löfdahl oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

8 000 SEK

LÖFDAHL, Eva (född 1953): Utan titel (köksgardin), monogramsignerad, olja på duk, ca 75x54 cm

250801

2014-06-04