Felix Hatz oljemålning

Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning
Felix Hatz oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HATZ, Felix (född 1904-1999): Höstlandskap, signerad Hatz, olja på duk, 43x62 cm

Duklagning, krackeleringar

250804

2014-06-04