Kornischer rokostil
Valmis
2014-06-04
250812
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KORNISCHER, 1 par, rokokostil, delvis träskuren dekor, förgyllda och bronserade, längd 153 djup 32 cm
Skador, dekorelement saknas