Charles Sjöholm färglitografi

Charles Sjöholm färglitografi
Charles Sjöholm färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖHOLM, Charles (född 1933): Utsikt mot Kastellholmen, signerad C Sjöholm, 222/295, färglitografi, 44x53 cm

250831

2014-06-04