Lennart Olausson oljemålning

Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning
Lennart Olausson oljemålning

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OLAUSSON, Lennart (född 1944): Stadsbild, signerad Lennart Olausson, daterad a tergo 2011, olja på duk, 120x100 cm

250834

2014-06-04