Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1800-talets första hälft, bemålat, höjd 75, 38x101, total längd 167 cm
Omarbetat, slitage
250838
2014-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här