Skåp med intarsiadekor
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP med intarsiadekor, 1960-tal, delvis mahognyfaner, intarsiadekor, inbyggd belysning upptill, enligt uppgift: Lehmanns i Bodafors, motiv efter Ewald Dahlskog, höjd 202, 223x46, bok medföljer
Skador, nyckel saknas, delvis låsta underskåp
250840
2014-06-04