Skåp med intarsiadekor

Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor
Skåp med intarsiadekor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP med intarsiadekor, 1960-tal, delvis mahognyfaner, intarsiadekor, inbyggd belysning upptill, enligt uppgift: Lehmanns i Bodafors, motiv efter Ewald Dahlskog, höjd 202, 223x46, bok medföljer

Skador, nyckel saknas, delvis låsta underskåp

250840

2014-06-04