Byrå nyrenässans
Valmis
2014-06-04
250842
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BYRÅ, sent 1800-tal, nyrenässans, ådringsmålad dekor imiterande valnöt samt valnötsrot, bronserade järnbeslag, bemålad dekor, höjd 116, 91x51 cm, nyckel finns
Bruksslitage