Glasskål i slipad dekor
Closed
2014-06-04
250846
| Sold for | 800 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SKÅL på fot, 1900-tal, glas, slipad dekor av blommor och fåglar, höjd 20,5 cm
Repor