Matta Södra Kalmar Läns Hemslöjd röllakan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, SÖDRA KALMAR LÄNS HEMSLÖJD,1949, röllakan, signerad S.K.L.H. 1949, ca 311x218 cm

Jämnt slitage, saknar fransar

250847

2014-06-08