Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, SÖDRA KALMAR LÄNS HEMSLÖJD,1949, röllakan, signerad S.K.L.H. 1949, ca 311x218 cm
Jämnt slitage, saknar fransar
250847
2014-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här