Vas fajans Holland 18/900-tal

Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal
Vas fajans Holland 18/900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS, fajans, Holland, omkring 18/1900-tal, dekor med blommor, godronnerad balusterform, höjd 44 cm

Foten med lagning

250857

2014-06-06