Bord England

Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, 1900-talets första hälft, sk "Dumbwaiter", skiva i mahogny, höjd 74, 60x43 cm

Fanérskador

250880

2014-06-05