Damskrivbord nyrokoko

Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMSKRIVBORD, med uppsats, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i alm, dragknoppar i mässing, skuren dekor, höjd 89, 88x57 cm

Fanérskador, sprickor, ytskador

250901

2014-06-05