Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, S.M. Wiencrantz Skövde, design Folke Jansson, ljus klädsel, längd ca 162 cm
Bruksslitage, smärre fläckar
250906
2014-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här