Soffa fåtöljer 1900-talets mitt

Klubbat för:

16 000 SEK

5 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, S.M. Wiencrantz Skövde, design Folke Jansson, ljus klädsel, längd ca 162 cm

Bruksslitage, smärre fläckar

250906

2014-06-05