Hängskåp senbarock

Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock
Hängskåp senbarock

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HÄNGSKÅP, 1700-talets mitt, senbarock, fanérat med alm, invändigt hyllplan för skedar, höjd 73 cm, 55x23 cm, nyckel finns
Nyckel medföljer finns att avhämta i utlämningen

Bruksslitage, smärre skador

250910

2014-06-10