Hängskåp senbarock
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HÄNGSKÅP, 1700-talets mitt, senbarock, fanérat med alm, invändigt hyllplan för skedar, höjd 73 cm, 55x23 cm, nyckel finns
Nyckel medföljer finns att avhämta i utlämningen
Bruksslitage, smärre skador
250910
2014-06-10