Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENIERS, David, hans art (1800-tal): Lutspelare, olja på pannå, 10x7 cm

250929

2014-06-05