Käthe Kruse flickdocka
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLICKDOCKA, Käthe Kruse, US-Zone, krop i stoppat tyg, stämplad under vänster fot "421836, Made in Germany US Zone" under höger "Käthe Kruse", celluloidliknande huvud med blont hår och målade anletsdrag, längd 46 cm
Smärre fläckar och slitage
250941
2014-06-05