Käthe Kruse flickdocka

Käthe Kruse flickdocka
Käthe Kruse flickdocka
Käthe Kruse flickdocka
Käthe Kruse flickdocka
Käthe Kruse flickdocka
Käthe Kruse flickdocka

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLICKDOCKA, Käthe Kruse, US-Zone, krop i stoppat tyg, stämplad under vänster fot "421836, Made in Germany US Zone" under höger "Käthe Kruse", celluloidliknande huvud med blont hår och målade anletsdrag, längd 46 cm

Smärre fläckar och slitage

250941

2014-06-05