Ford Beckman bandteknik

Ford Beckman bandteknik
Ford Beckman bandteknik
Ford Beckman bandteknik
Ford Beckman bandteknik

Klubbat för:

9 000 SEK

10 000 SEK

BECKMAN, Ford (USA, född 1952): "Clown", signerad och daterad på baksidan Ford Beckman -91, blandteknik på papper, 76 x 56 cm. PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

250962

2014-06-05