Klubbat för:
9 000 SEK
10 000 SEK
BECKMAN, Ford (USA, född 1952): "Clown", signerad och daterad på baksidan Ford Beckman -91, blandteknik på papper, 76 x 56 cm. PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
250962
2014-06-05