Elli Hemberg blandteknik
2014-06-10
250964
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HEMBERG, Elli (1896-1994): Komposition, signerad och daterad EH -67, blandteknik, bladstorlek 26x28 cm