Clifford Wright blandteknik

Clifford Wright blandteknik
Clifford Wright blandteknik
Clifford Wright blandteknik
Clifford Wright blandteknik
Clifford Wright blandteknik
Clifford Wright blandteknik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WRIGHT, Clifford (1919-1999): "Muntert Møde", signerad Wright Copenhagen, blandteknik på papper, 41x64 cm

Fuktskador

250967

2014-06-05