Lennart Aschenbrenner olja

Lennart Aschenbrenner olja
Lennart Aschenbrenner olja
Lennart Aschenbrenner olja
Lennart Aschenbrenner olja

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Nostalgiskt Minne", signerad och daterad Aschenbrenner -71, olja på duk, 92 x 66 cm. PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Moderna, våren 1995, auktion 495, katalognr 9

Zustandsbeschreibung

250969

2014-06-05