Lennart Aschenbrenner olja
Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
ASCHENBRENNER, Lennart (född 1943): "Nostalgiskt Minne", signerad och daterad Aschenbrenner -71, olja på duk, 92 x 66 cm. PROVENIENS: Bukowski Auktioner, Moderna, våren 1995, auktion 495, katalognr 9
Zustandsbeschreibung
250969
2014-06-05