Flickdocka med biskvihuvud

Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud
Flickdocka med biskvihuvud

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLICKDOCKA, 1900-talets början, huvud i mörk biskvi, märkt "192", öppen mun med tänder, fast ögon, kropp i trä och massa, längd 30 cm

Ställning medföljer, kroppebn med smärre skador

250972

2014-06-05