Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FLICKDOCKA, 1900-talets början, huvud i mörk biskvi, märkt "192", öppen mun med tänder, fast ögon, kropp i trä och massa, längd 30 cm
Ställning medföljer, kroppebn med smärre skador
250972
2014-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här